Zapraszamy na wypoczynek w Rabce-Zdrój, zarówno osoby indywidualne jak i całe rodziny z dziećmi. Willa „Promienna” to nie tylko tanie, wygodne pokoje w górach oraz przepyszna kuchnia, oparta na tradycyjnych, domowych recepturach i naturalnych, ekologicznych składnikach, lecz także piękne położenie obiektu, znajdującego się na przełomie dwóch pasm górskich – Beskidu Wyspowego i Gorców.

 Jest to doskonała baza wypadowa na wycieczki turystyczne po Beskidach, a również miejsce gdzie w cieniu drzew, można wypocząć czytając ciekawą lekturę, a wieczorami odbywać długie spacery po uroczej okolicy. Pensjonat znajduje się w znacznym oddaleniu od ulicy, co sprawia, że przybyli tutaj na urlop z dzieckiem rodzice, mogą w spokoju odpocząć, nie bacząc wciąż czy ich pociechy są bezpieczne. Wielki ogród wokół ośrodka zapewni najmłodszym sporo zabawy. Jest tu plac zabaw, ścianka wspinaczkowa i boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę.

Na terenie ośrodka działa Centrum Extremalnej Rozrywki X-Wyzwanie, które przygotowało wiele atrakcji dla dorosłych oraz dzieci. Wśród nich jazda na quadach, wspinaczka na sztucznej ściance, wyprawy  off-road i wiele innych.