Willa Promienna to ośrodek wypoczynkowy położony w górach, gdzie przepiękna sceneria przeplata się z ciszą, spokojem i oddaleniem od miejskiego zgiełku. Pensjonat w Rabce – Zdrój, stanowi swoistą ostoję, dla tych którzy pragną obcować z naturą, a także tych, którzy szukają prawdziwej górskiej przygody.

Zapraszamy zarówno na wczasy indywidualne, wyjazdy rodzinne, szkolenia firmowe, imprezy integracyjne, a także na zorganizowany wypoczynek dzieci i młodzieży. Jest to miejsce idealne na zielone szkoły, kolonie w górach, obozy sportowe i zimowe obozy narciarskie.

Dla tych, którzy chcą odpocząć z dala od codzienności, bujając się na hamaku pod jabłonią, mamy zaciszny, wielki ogród, piękne, malownicze tereny, bujne lasy, szum rzeki Raby i rozległe różnobarwne łąki.

Osoby szukające wyzwań, przybywające tu na aktywny wypoczynek z pewnością wybiorą coś dla siebie. Nasza bogata oferta, w której jazda na quadach, zjazd linowy nad rzeką, jazda samochodem terenowym 4x4 po tutejszych bezdrożach czy most nad dwudziestometrową przepaścią, to